• Geel Wit '20 sv. 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Kal, RobbertOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bijl, Joas v.dTeamspeler
    Bruijn, Toine deTeamspeler
    Claessen, BrianTeamspeler
    Hofman, CristianTeamspeler
    Hoogzaad, RichardTeamspeler
    IJlstra, RodneyTeamspelerAanvaller
    Kal, RobbertTeamspelerMiddenvelder
    Kouthoofd, AndyTeamspeler
    Leijse, MaukTeamspelerVerdediger
    Meer, Mario van derTeamspelerVerdediger
    Poelgeest, Gijs JanTeamspeler
    Spieker, DennisTeamspeler
    Tol, Melroy vdTeamspeler
    Valk, Ron v.d.Teamspeler
    Vessies, SanderTeamspelerMiddenvelder
    Voort, Bas van derTeamspeler
    Vries, Thomas deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 11:00Zouaven (de) 2 - Geel Wit '20 sv. 2Sportpark De Kloet- Zouaven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.Westfriezen 2 - Geel Wit '20 sv. 23 - 3
    19 mei.Geel Wit '20 sv. 2 - FC Den Helder 27 - 2
  • Poulestanden Geel Wit '20 sv. 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Velsen Rkvv 224165356243253
    2Geel Wit '20 sv. 223144574413346
    3Zouaven (de) 223116645271839
    4ZAP 223123848351339
    5SV Spartanen 22311573731638
    6Bloemendaal 2239864245-335
    7VVW 2239683543-833
    8Kolping Boys 2239594340332
    9Hillegom sv 2238874038232
    10Westfriezen 22372143443-923
    11LSVV 22363143865-2721
    12vv Zwanenburg 22348113452-1820
    13FC Den Helder 22313192466-426

    Poulestanden Geel Wit '20 sv. 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geel Wit '20 sv. 232107437
    2Hillegom sv 4320110646
    3Meervogels 31 2311111834
    4HBC 23003313-100

    Poulestanden Geel Wit '20 sv. 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 21100110113
    2Kampong 211007073
    3Zeeburgia avv 211007073
    4DEM (RKVV) 211006153
    5Bloemendaal 211005053
    6Fortuna Wormerveer sv 211005053
    7ZAP 211005053
    8Pancratius Rksv 211004043
    9RODA '23 Rksv 211004043
    10AFC 211008533
    11Hillegom sv 211003033
    12FC Uitgeest 211003033
    13Velsen Rkvv 211004223
    14Hollandia T 211003123
    15Swift 311003123
    16Hooglanderveen 211002023
    17KFC 211002023
    18Hoogland 211005413
    19Geel Wit '20 sv. 211004313
    20Rijp (de) 211004313
    21Zaanlandia 211004313
    22Hercules 211003213
    23Sterrenwijk 211003213
    24SDO 211002113
    25Buitenveldert sc. 311001013
    26Spaarnwoude sv. 211001013
    27WSV 1930 211003303
    28Vitesse 22 311001103
    29Houten 200000000
    30JSV Nieuwegein 200000000
    31SCH '44 200000000
    32UVV 200000000
    33SVA 210013300
    34SV Spartanen 210011100
    35't Goy 2100145-10
    36Hillegom sv 4100134-10
    37Kolping Boys 2100134-10
    38Purmerend 2100134-10
    39Elinkwijk 2100123-10
    40Kampong 3100123-10
    41Amsvorde 2100112-10
    42Purmersteijn 2100101-10
    43SDZ 2100101-10
    44Dijk De asv 2100124-20
    45Kleine Sluis 2100113-20
    46RKDES 2100113-20
    47AFC Quick 1890 3100102-20
    48Westfriezen 2100102-20
    49AGB 2100158-30
    50WV-HEDW 3100103-30
    51Zouaven (de) 2100103-30
    52Buitenveldert sc. 4100104-40
    53Sporting Martinus 2100104-40
    54Alliance '22 sv. 2100116-50
    55Limmen 2100105-50
    56Velsen Rkvv 3100105-50
    57VVW 2100105-50
    58Meer De sv. 4100107-70
    59PVCV 2100107-70
    60Kennemers (de) 21001011-110

    Poulestanden Geel Wit '20 sv. 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna Wormerveer sv 211006063
    2Bilt De FC 211007253
    3Ajax AFC 211005053
    4Stormvogels ijvv 211005143
    5AMVJ 211004043
    6Hooglanderveen 211004043
    7IJsselmeervogels 211005233
    8ZAP 211004133
    9DEM (RKVV) 211003033
    10Spakenburg 211003033
    11Vitesse 22 311003033
    12FC Uitgeest 211004223
    13ADO '20 211003123
    14Hoogland 211002023
    15OSM '75 211003213
    16Zaanlandia 211003213
    17Meern De 211002113
    18Swift 211002113
    19Velsen Rkvv 211002113
    20Kampong 211001013
    21Swift 311001013
    22WSV 1930 211001013
    23Hoofddorp s.v. 311004403
    24Buitenveldert sc. 311004403
    25FC Zaandam 211002203
    26Jonathan 211002203
    27Renswoude 211001103
    28Odysseus '91 211001103
    29SDO 211001103
    30KFC 211001103
    31Hillegom sv 200000000
    32Zeeburgia avv 200000000
    33AFC 610014400
    34Sterrenwijk 210014400
    35Waterwijk asc 210012200
    36LSVV 210012200
    37Bloemendaal 210011100
    38DOVO 210011100
    39DVVA csv. 210011100
    40AFC 210011100
    41Geel Wit '20 sv. 2100123-10
    42Huizen 2100123-10
    43CSW 3100112-10
    44Hollandia T 2100112-10
    45ODIN 59 4100112-10
    46CDW 2100101-10
    47Laren 99 sv 2100101-10
    48Rijp (de) 2100101-10
    49Woudenberg 2100124-20
    50Castricum FC 2100113-20
    51WV-HEDW 4100102-20
    52Hercules 2100125-30
    53VSV 2100114-30
    54Argon 6100103-30
    55DVVA csv. 3100103-30
    56Pancratius Rksv 2100103-30
    57Vriendenschaar 2100115-40
    58Amstelveen/Heemraad 2100104-40
    59Swift 3100104-40
    60RODA '23 Rksv 2100127-50
    61SCH '44 2100105-50
    62Spaarnwoude sv. 2100106-60