• Geel Wit '20 sv. 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zoodsma, ThijmenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bickerton, ElliottTeamspeler
    Cremers, SimonTeamspeler
    Funnekotter, GuusTeamspeler
    Heest, Bram vanTeamspeler
    Krechko, VadymTeamspeler
    Leendertse, AnneTeamspeler
    Rots, MatthijsTeamspeler
    Weijers, TimTeamspeler
    Zoodsma, ThijmenTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 14:00Schoten vv. 4 - Geel Wit '20 sv. 4Sportpark Vergierdeweg
    10 okt. 14:30Hoofddorp s.v. 9 - Geel Wit '20 sv. 4Sportpark De IJvelden
    17 okt. 14:00Geel Wit '20 sv. 4 - Hoofddorp s.v. 8Sportpark Geel Wit'20
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Hoofddorp s.v. 11 - Geel Wit '20 sv. 49 - 2
    18 sep.Geel Wit O7-1 - VSV O7-10 - 0
    19 sep.Geel Wit '20 sv. 4 - Heemstede hfc 44 - 6
  • Poulestanden Geel Wit '20 sv. 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alliance '22 sv. 500000000
    2DSS 500000000
    3Eendracht '82 sc. 800000000
    4Geel Wit '20 sv. 400000000
    5Hoofddorp s.v. 800000000
    6Hoofddorp s.v. 900000000
    7Koninklijke HFC 300000000
    8Onze Gezellen 500000000
    9Pancratius Rksv 600000000
    10Schoten vv. 400000000

    Poulestanden Geel Wit '20 sv. 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. 113201187116
    2Pancratius Rksv 73201111016
    3Heemstede hfc 43201131306
    4Geel Wit '20 sv. 430031123-120