• Geel Wit '20 sv. 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Bouman, JochemOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barnhoorn, SverreTeamspeler
    Borkum, Twan vanTeamspeler
    Bouman, JochemTeamspeler
    Geskes, WillemTeamspeler
    Grooff, SjorsTeamspeler
    Hisschemoller, QuirijnTeamspeler
    Linden, Thijs van derTeamspeler
    Meijer, JonasTeamspeler
    Ruiter, Lukas deTeamspeler
    Sintenie, ValentijnTeamspeler
    Waard, Sebas vanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 10:30Geel Wit '20 sv. 4 - UNO vv 3Sportpark Geel Wit'20
    29 sep. 11:00HBC 4 - Geel Wit '20 sv. 4Sportpark HBC
    6 okt. 13:30Geel Wit '20 sv. 4 - Hillegom sv 7Sportpark Geel Wit'20
    13 okt. 14:30Hoofddorp s.v. 9 - Geel Wit '20 sv. 4Sportpark De IJvelden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 sep.Schoten vv. 4 - Geel Wit '20 sv. 43 - 2
    8 sep.Geel Wit '20 sv. 4 - SVIJ 22 - 1
    15 sep.OSC 4 - Geel Wit '20 sv. 44 - 0
  • Poulestanden Geel Wit '20 sv. 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OSC 43300132119
    2Schoten vv. 432018716
    3Geel Wit '20 sv. 4310248-43
    4SVIJ 23003311-80

    Poulestanden Geel Wit '20 sv. 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIOS sv. 500000000
    2FIT avv 700000000
    3Geel Wit '20 sv. 400000000
    4HBC 400000000
    5Hillegom sv 700000000
    6Hoofddorp s.v. 900000000
    7Hoofddorp s.v. 1000000000
    8KDO sv 400000000
    9RKDES 500000000
    10UNO vv 300000000
    11Zandvoort s.v. 200000000