• Geel Wit '20 sv. VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baekel, Wouter vanOverige stafTeammanager
    Burgstra, JustinTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Albada, KyraTeamspeler
    Bosse, MarenTeamspeler
    Burgstra, CindyTeamspeler
    Egglij, KaylieTeamspeler
    El-Bestawi, SallyTeamspeler
    Gils, Lyanne vanTeamspeler
    Limbeek, SanneTeamspeler
    Malepaard, DemiTeamspeler
    Marteijn, EvyTeamspeler
    Nelis, DaphneTeamspeler
    Reeuwijk, Daphne vanTeamspeler
    Reeuwijk, Naomi vanTeamspeler
    Salhi, NadiaTeamspeler
    Schaap, CaithlinTeamspeler
    Schie, Roony vanTeamspeler
    Schoorl, MelanieTeamspeler
    Vijn, ChantalTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 13:00DSOV VR1 - Geel Wit '20 sv. VR1Sportpark Zijdewinde
    29 nov. 14:00Geel Wit '20 sv. VR1 - SEP VR2Sportpark Geel Wit'20
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.Geel Wit '20 sv. VR1 - RKDEO VR2
  • Poulestanden Geel Wit '20 sv. VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS VR23300152139
    2Soest SO Vr1320148-46
    3Alliance '22 sv. Vr131027703
    4Geel Wit '20 sv. Vr13003312-90

    Poulestanden Geel Wit '20 sv. VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Overbos sv. VR2440093612
    2Antibarbari VR24310126610
    3vv Zwanenburg VR132105237
    4RVC '33 VR1421114777
    5SDZ VR1421112667
    6DSOV VR142118537
    7Football Factory VR142029816
    8SEP VR242029906
    9Steeds Hooger VR14112131304
    10AFC VR13003111-100
    11Geel Wit '20 sv. Vr14004210-80
    12RKDEO VR24004418-140