• Geel Wit '20 sv. VR2 vrijdag

  • Geel Wit '20 sv. VR2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Jong, Rianne deTeamspeler
    Koning, RowenaTeamspeler
    Leidelmeyer, PriscillaTeamspeler
    Schouten, DaphneTeamspeler
    Smith, RoxaneTeamspeler
    Westerholt, BonnieTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt. 19:15Geel Wit '20 sv. VR2 - Wartburgia asv VR2Kennemer Sportcenter
    7 mrt. 20:10Os Lusitanos VR2 - Geel Wit '20 sv. VR2Sporthallen Zuid
    15 mrt. 20:10Geel Wit '20 sv. VR2 - Exstudiantes Amsterdam VR1Kennemer Sportcenter
    22 mrt. 21:00vv Zwanenburg VR1 - Geel Wit '20 sv. VR2Dorpshuis Zwanenburg Halfweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 feb.Geel-Wit JO9-1 - Geel-Wit JO10-20 - 0
    14 feb.Geel-Wit JO11 - Geel-Wit JO100 - 0
  • Poulestanden Geel Wit '20 sv. VR2 ( 1e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Counters (The) VR115130293266739
    2Diemen sv. VR116110559401933
    3Triple ThreaT/Onside Futsal VR11592465452029
    4KDO sv VR11591563451828
    5VR1 (lokaal)1390474403427
    6Wartburgia asv VR2147165458-422
    7Hillegom sv VR1156276157420
    8Os Lusitanos VR2165384049-918
    9vv Zwanenburg VR1143294673-2711
    10Exstudiantes Amsterdam VR1143292562-3711
    11VR2 (lokaal)1431103887-4910
    12Boys The / L'Aiuto Adm. Dienstv. VR11530124076-369

    Poulestanden Geel Wit '20 sv. VR2 ( Vrouwen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen Utrecht '11 VR11100210213
    2VR1 (lokaal)1100163133
    3GS'76 VR11100130133
    4Marken sv. VR11100120123
    5Hillegom sv VR11100110113
    6Boys The / L'Aiuto Adm. Dienstv. VR11100111103
    7Exstudiantes Amsterdam VR11100100103
    8ZVC Veenendaal VR11100100103
    9VSV VR1110011383
    10VVS 46 VR111009183
    11ZVV Zwaag VR3110010373
    12Diemen sv. VR111008173
    13Team Alkmaar/Sportstars VR111007073
    14Wognum Nicols VR311007073
    15ZVV Zwaag VR111007073
    16DWOW VR211009363
    17sv Parkhout VR111009363
    18Hercules VR111007163
    19ZA/ Bluedesk Internet VR211007163
    20Spakenburg VR111006153
    21Alkmaarsche Boys VR111005053
    22RTC 72 VR311005053
    23Zwaluwen Utrecht '11 VR311006243
    24Sporting S VR111006333
    25DESS VR111005233
    26Zwaluwen Utrecht '11 VR411004133
    27vv Zwanenburg VR111004133
    28VR2 (lokaal)11003033
    29Texel 94 VR111003033
    30Zeemacht VR311003033
    31KDO sv VR111006423
    32Zwaluwen Utrecht '11 VR211004223
    33RTC 72 VR211002023
    34Texel 94 VR211002023
    35Counters (The) VR111007613
    36VVS 46 VR311004313
    37ZA/ Bluedesk Internet VR311004313
    38Hercules VR211003213
    39Spirit 30 (SC) VR111002113
    40Wognum Nicols VR111001013
    41DGAC MO19-111002203
    42ZV Vrone VR411001103
    43Zeemacht VR211001103
    44Hercules VR411001103
    45Apollo 68 VR100000000
    46Patria VR100000000
    47Spirit 30 (SC) VR200000000
    48Theater (het)/Drukkerij Krijgsman MO19-100000000
    49ZV Vrone VR600000000
    50ZV Vrone VR200000000
    51Zeemacht VR400000000
    52Zeemacht/HMS MO19-100000000
    53AZV (Akersloot) VR210012200
    54ZV Vrone VR110011100
    55DESTO VR110011100
    56ZA/ Bluedesk Internet VR410011100
    57AZV (Akersloot) VR1100167-10
    58Berkhout VR1100134-10
    59ZV Vrone VR3100134-10
    60DESTO VR2100123-10
    61Zouaven (de) VR1100112-10
    62OZV Obdam VR1100101-10
    63Zaalvoetbal Onze Gezellen VR1100146-20
    64Kosterman VR1100124-20
    65Zeemacht VR5100102-20
    66Zouaven (de) VR2100102-20
    67ZVVO Sandow VR1100136-30
    68ZA/ Bluedesk Internet VR5100125-30
    69Amstelveen/Heemraad VR1100114-30
    70Faja Lobi KDS VR1100114-30
    71AFC 34 VR1100103-30
    72Demi Sport VR1100103-30
    73DGAC VR1100103-30
    74Hercules VR5100126-40
    75SVO HZM'22 VR3100116-50
    76GSV VR2100105-50
    77ZVV Zwaag VR2100105-50
    78TSV Twisk VR1100139-60
    79Zwaluwen Utrecht '11 VR5100139-60
    80Hovocubo VR2100117-60
    81Zwaluwen Utrecht '11 VR6100117-60
    82DESS VR21001310-70
    83SVO HZM'22 VR2100118-70
    84ZA/ Bluedesk Internet VR1100107-70
    85Zouaven (de) VR3100107-70
    86ZVV Zwaag VR4100107-70
    87Triple ThreaT/Onside Futsal VR11001311-80
    88GSV VR1100119-80
    89AZV (Amstelveen) VR11001111-100
    90Zaalvoetbal Onze Gezellen VR21001010-100
    91Zwaluwen Utrecht '11 VR71001010-100
    92Demi Sport VR21001011-110
    93ASV Arsenal VR21001012-120
    94Overbos sv. VR11001316-130
    95FC Harmelen VR11001013-130
    96Hercules VR61001021-210

    Poulestanden Geel Wit '20 sv. VR2 ( Vrouwen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 1 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZA/ Bluedesk Internet VR21100120123
    2Zwaluwen Utrecht '11 VR311009093
    3Sporting S VR111008083
    4Spakenburg VR111005053
    5Zeemacht VR411005053
    6VR1 (lokaal)11009543
    7ZVV Zwaag VR311008443
    8Counters (The) VR111006243
    9Team Alkmaar/Sportstars VR111006243
    10Wognum Nicols VR211007433
    11DGAC MO19-111004133
    12zvv Nieuweboer Architecten VR111004133
    13RTC 72 VR311003033
    14VSV VR111003033
    15Alkmaarsche Boys VR111003123
    16Wognum Nicols VR311003123
    17DESS VR111006513
    18RTC 72 VR211006513
    19Theater (het)/Drukkerij Krijgsman MO19-111005413
    20Zwaluwen Utrecht '11 VR411005503
    21Texel 94 VR111002203
    22Diemen sv. VR100000000
    23Exstudiantes Amsterdam VR100000000
    24Hercules VR100000000
    25Hercules VR400000000
    26Hillegom sv VR100000000
    27KDO sv VR100000000
    28sv Parkhout VR100000000
    29RTC 72 VR100000000
    30Spirit 30 (SC) VR200000000
    31Zwaluwen Utrecht '11 VR200000000
    32Zwaluwen Utrecht '11 VR100000000
    33Patria VR110015500
    34Zeemacht VR310012200
    35DWOW VR2100156-10
    36Zeemacht VR2100156-10
    37ZA/ Bluedesk Internet VR3100145-10
    38ZV Vrone VR2100113-20
    39Zeemacht/HMS MO19-1100113-20
    40ZVV Zwaag VR1100147-30
    41Texel 94 VR2100114-30
    42VVS 46 VR1100114-30
    43VR2 (lokaal)100103-30
    44Spirit 30 (SC) VR1100103-30
    45vv Zwanenburg VR1100159-40
    46VVS 46 VR3100148-40
    47Marken sv. VR1100126-40
    48Wognum Nicols VR1100126-40
    49Apollo 68 VR1100105-50
    50GS'76 VR1100105-50
    51ZV Vrone VR4100108-80
    52Hercules VR2100109-90
    53ZV Vrone VR61001012-120
  • Vragen over dit zaalteam?

    Heb je vragen, neem contact op met de coordinator via rianneensef@gmail.com