• Geel Wit JO13-2007-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heeremans, SteefTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Diepeveen, JorisTeamspeler
    Marciniak, LinusTeamspeler
    Namink, RaviTeamspeler
    Ouborg, FinnTeamspeler
    Rodenstein, JulesTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 09:00Sporting Krommenie JO12-2 - Geel Wit '20 sv. JO12-1Sportpark Provily - Sport Krom
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.VVH/Velserbroek JO12-1 - Geel Wit '20 sv. JO12-13 - 6
    18 mei.Geel Wit '20 sv. JO12-1 - Castricum FC JO12-211 - 0
  • Poulestanden Geel Wit JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bloemendaal JO13-2007-13300284249
    2Onze Gezellen JO13-2007-12101611-53
    3Geel Wit JO13-2007-13102417-133
    4DSS JO13-2007-1200228-60

    Poulestanden Geel Wit JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Swift JO13-2007-11190243182527
    2Buiksloot JO13-2007-11190228161227
    3Dijk De JO13-2007-11181239152425
    4Legmeervogels JO13-2007-11171340162422
    5FC Aalsmeer JO13-2007-11154225141119
    6Onze Gezellen JO13-2007-11151536251116
    7DRC JO13-2007-1115153427716
    8TABA JO13-2007-1115154444016
    9GeuzenM'meer JO13-2007-1113083137-69
    10FC Amsterdam JO13-2007-1112181236-247
    11VVC JO13-2007-1112092151-306
    12Geel Wit JO13-2007-1111010862-543