• Thuiswedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamKlasseScheidsrechterVeld
    zo 26-sep. 12:00Geel Wit '20 sv. 5Hillegom sv 76e klasseveld 1
    zo 26-sep. 13:00Geel Wit '20 sv. VR1SDZ VR13e klasseA. (A) Veenveld 2
    zo 26-sep. 14:30Geel Wit '20 sv. 1Onze Gezellen 14e klasseA. (Arend) Hovingaveld 1
    vr 01-okt. 19:15Geel Wit '20 sv. 35+2DSS 35+11e klasseTetterodehal veld 1
    vr 01-okt. 20:10Geel Wit '20 sv. 35+1Zaalvoetbal Onze Gezellen 35+31e klasseTetterodehal veld 1
    za 02-okt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO9-1DSS JO9-21e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 02-okt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO11-1Onze Gezellen JO11-11e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 02-okt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO10-1Sporting Martinus JO10-1Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 02-okt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO10-2Koninklijke HFC JO10-31e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 02-okt. 09:00Geel Wit '20 sv. MO13-1RKDES MO13-24e klasseveld 2
    za 02-okt. 09:30Geel Wit '20 sv. JO13-3Hoofddorp s.v. JO13-54e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1
    za 02-okt. 10:10Geel Wit '20 sv. JO10-7DSS JO10-74e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 02-okt. 10:20Geel Wit '20 sv. JO10-6Hoofddorp s.v. JO10-94e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 02-okt. 10:20Geel Wit '20 sv. JO8-6Bloemendaal JO8-54e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 02-okt. 10:35Geel Wit '20 sv. JO12-3HBC JO12-43e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 02-okt. 10:35Geel Wit '20 sv. MO11-1Amstelveen/Heemraad MO11-11e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 02-okt. 11:30Geel Wit '20 sv. JO15-2Hoofddorp s.v. JO15-53e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1
    za 02-okt. 11:30Geel Wit O7-1Haarlem Kennemerland O7-1veld 4
    za 02-okt. 11:45Geel Wit '20 sv. JO9-4Alliance '22 sv. JO9-74e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 02-okt. 11:45Geel Wit '20 sv. JO8-2Koninklijke HFC JO8-103e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 02-okt. 12:15Geel Wit '20 sv. MO15-1Westzaan MO15-12e klasseveld 2
    za 02-okt. 13:45Geel Wit '20 sv. JO17-2Legmeervogels JO17-23e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1
    za 02-okt. 14:30Geel Wit '20 sv. JO16-1FC Aalsmeer JO16-11e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    zo 03-okt. 11:00Geel Wit '20 sv. 2Eendracht '82 sc. 55e klasseveld 2
    zo 03-okt. 14:00Geel Wit '20 sv. 3Overbos sv. 25e klasseveld 1
    vr 08-okt. 19:15Geel Wit '20 sv. VR2Hillegom sv VR11e klasseSpaarnehal veld 1
    vr 08-okt. 19:15Geel Wit '20 sv. 35+2VVH/Velserbroek 35+11e klasseTetterodehal veld 1
    vr 08-okt. 19:30Geel Wit '20 sv. 35+1Velsen Rkvv 35+31e klasseveld 1
    vr 08-okt. 20:10Geel Wit '20 sv. 35+1Sekura 35+11e klasseTetterodehal veld 1
    vr 08-okt. 20:30Geel Wit '20 sv. 35+1Haarlem-Kennemerland f.c. 35+11e klasseveld 1
    za 09-okt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO9-3DIO sv. JO9-14e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 09-okt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO12-1DIO JO12-1JM1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 09-okt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO10-2Alliance '22 sv. JO10-21e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 09-okt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO10-5Onze Gezellen JO10-44e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 09-okt. 09:00Geel Wit '20 sv. MO11-2Koninklijke HFC MO11-22e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 09-okt. 09:30Geel Wit '20 sv. JO13-2Onze Gezellen JO13-23e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1
    za 09-okt. 10:15Geel Wit '20 sv. JO9-5Schoten vv. JO9-14e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 09-okt. 10:20Geel Wit '20 sv. JO8-2Alliance '22 sv. JO8-53e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 09-okt. 10:20Geel Wit '20 sv. JO8-3Onze Gezellen JO8-4JM4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 09-okt. 10:50Geel Wit '20 sv. JO12-2IJmuiden vv. JO12-22e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 09-okt. 10:50Geel Wit '20 sv. JO11-2Olympia Haarlem JO11-14e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 09-okt. 11:30Geel Wit '20 sv. JO8-4United sv/DAVO JO8-14e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 09-okt. 11:30Geel Wit '20 sv. JO16-2VVC fc JO16-24e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1
    za 09-okt. 13:00Geel Wit '20 sv. 2DSK 46e klasseveld 2
    za 09-okt. 13:45Geel Wit '20 sv. JO15-2Haarlem-Kennemerland f.c. JO15-23e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1
    zo 10-okt. 10:00Geel Wit '20 sv. 5HBC 46e klasseveld 1
    zo 10-okt. 12:00Geel Wit '20 sv. 45+1SVIJ 45+11e klasseveld 1
    zo 10-okt. 13:00Geel Wit '20 sv. VR1LSVV VR13e klasseveld 2
    zo 10-okt. 14:30Geel Wit '20 sv. 1RCZ 14e klasseveld 1
    wo 13-okt. 21:00Geel Wit '20 sv. VR1Wartburgia asv VR31e klasseTetterodehal veld 1
    za 16-okt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO13-3VEW JO13-14e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 16-okt. 10:15Geel Wit '20 sv. MO13-1Onze Gezellen MO13-24e klasseveld 3
    za 16-okt. 11:00Geel Wit '20 sv. JO13-1Hillegom sv JO13-1Hoofdklasseveld 2
    za 16-okt. 12:00Geel Wit '20 sv. MO15-1Haarlem-Kennemerland f.c. MO15-12e klasseveld 1
    za 16-okt. 12:15Geel Wit '20 sv. JO16-1HBC JO16-11e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 16-okt. 14:00Geel Wit '20 sv. JO17-2Volendam (rkav) JO17-43e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1
    za 16-okt. 14:00Geel Wit '20 sv. JO15-1DSOV JO15-12e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    zo 17-okt. 11:00Geel Wit '20 sv. 2DIOS sv. 45e klasseveld 2
    zo 17-okt. 14:00Geel Wit '20 sv. 3vv Zwanenburg 45e klasseveld 2
    zo 17-okt. 14:00Geel Wit '20 sv. 4Hoofddorp s.v. 86e klasseveld 1
    vr 22-okt. 19:15Geel Wit '20 sv. 35+1Geel Wit '20 sv. 35+21e klasseTetterodehal veld 1
    za 23-okt. 11:00Geel Wit '20 sv. JO13-1Legmeervogels JO13-1Hoofdklasseveld 2
    za 23-okt. 12:00Geel Wit '20 sv. MO15-1SDZ MO15-12e klasseveld 1
    za 23-okt. 12:00Geel Wit '20 sv. JO16-2GeuzenMiddenmeer JO16-14e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    wo 27-okt. 21:00Geel Wit '20 sv. VR1asv LEBO VR11e klasseTetterodehal veld 1
    vr 29-okt. 19:15Geel Wit '20 sv. VR2Wartburgia asv VR21e klasseSpaarnehal veld 1
    vr 29-okt. 19:15Geel Wit '20 sv. 35+2DSS 35+31e klasseTetterodehal veld 1
    vr 29-okt. 20:00Geel Wit '20 sv. 35+1DSOV 35+11e klasseveld 1
    vr 29-okt. 20:10Geel Wit '20 sv. 35+1Zandvoort Noord zvv. 35+11e klasseTetterodehal veld 1
    vr 29-okt. 21:30Geel Wit '20 sv. 35+1DSS 35+11e klasseveld 1
    za 30-okt. 11:00Geel Wit '20 sv. JO13-1RODA '23 Rksv JO13-2Hoofdklasseveld 2
    za 30-okt. 12:00Geel Wit '20 sv. MO15-1Buitenveldert sc. MO15-22e klasseveld 1
    za 30-okt. 14:00Geel Wit '20 sv. 2VVC fc 66e klasseveld 2
    zo 31-okt. 10:00Geel Wit '20 sv. 45+1Hoofddorp s.v. 45+11e klasseveld 1
    zo 31-okt. 12:00Geel Wit '20 sv. 5Onze Gezellen 66e klasseveld 1
    zo 31-okt. 14:30Geel Wit '20 sv. 1Westzaan 14e klasseveld 1
    za 06-nov. 10:15Geel Wit '20 sv. MO13-1JSV Nieuwegein MO13-24e klasseveld 3
    zo 07-nov. 11:00Geel Wit '20 sv. 2Pancratius Rksv 35e klasseveld 2
    zo 07-nov. 14:00Geel Wit '20 sv. 4Eendracht '82 sc. 86e klasseveld 2
    zo 07-nov. 14:00Geel Wit '20 sv. 3Pancratius Rksv 45e klasseveld 1
    wo 10-nov. 21:00Geel Wit '20 sv. VR1Purmerend VR11e klasseTetterodehal veld 1
    vr 12-nov. 19:15Geel Wit '20 sv. VR2Os Lusitanos VR21e klasseSpaarnehal veld 1
    vr 12-nov. 19:15Geel Wit '20 sv. 35+1Zandvoort s.v. 35+11e klasseTetterodehal veld 1
    vr 12-nov. 20:10Geel Wit '20 sv. 35+2Sand '84 't 35+11e klasseTetterodehal veld 1
    vr 12-nov. 20:30Geel Wit '20 sv. 35+1Velsen Rkvv 35+31e klasseveld 1
    vr 12-nov. 21:30Geel Wit '20 sv. 35+1DSOV 35+11e klasseveld 1
    vr 19-nov. 20:10Geel Wit '20 sv. 35+2Hertha 35+1Veteranen Zaal beker 1e ronde Groep 1Tetterodehal veld 1
    za 20-nov. 10:15Geel Wit '20 sv. MO13-1SDW MO13-24e klasseveld 3
    za 20-nov. 11:00Geel Wit '20 sv. JO13-1HBC JO13-1Hoofdklasseveld 2
    za 20-nov. 12:00Geel Wit '20 sv. MO15-1Hoofddorp s.v. MO15-22e klasseveld 1
    za 20-nov. 14:00Geel Wit '20 sv. 2VVC fc 76e klasseveld 2
    zo 21-nov. 10:00Geel Wit '20 sv. 5Zandvoort s.v. 26e klasseveld 1
    zo 21-nov. 12:00Geel Wit '20 sv. 45+1Onze Gezellen 45+11e klasseveld 1
    zo 21-nov. 13:00Geel Wit '20 sv. VR1vv Zwanenburg VR13e klasseveld 2
    zo 21-nov. 14:30Geel Wit '20 sv. 1DSS 14e klasseveld 1
    vr 26-nov. 19:15Geel Wit '20 sv. VR2asv LEBO VR11e klasseSpaarnehal veld 1
    vr 26-nov. 20:30Geel Wit '20 sv. 35+1DSS 35+11e klasseveld 2
    vr 26-nov. 22:00Geel Wit '20 sv. 35+1Haarlem-Kennemerland f.c. 35+11e klasseveld 2
    zo 28-nov. 11:00Geel Wit '20 sv. 2HYS 45e klasseveld 2
    zo 28-nov. 14:00Geel Wit '20 sv. 3FC Aalsmeer 25e klasseveld 1
    zo 28-nov. 14:00Geel Wit '20 sv. 4Onze Gezellen 56e klasseveld 2
    za 04-dec. 10:15Geel Wit '20 sv. MO13-1HBC MO13-24e klasseveld 3
    za 04-dec. 11:00Geel Wit '20 sv. JO13-1VVC fc JO13-1Hoofdklasseveld 2
    za 04-dec. 12:00Geel Wit '20 sv. MO15-1SDW MO15-12e klasseveld 1
    za 04-dec. 14:00Geel Wit '20 sv. 2Olympia Haarlem 46e klasseveld 2
    zo 05-dec. 10:00Geel Wit '20 sv. 45+1WSV 1930 45+11e klasseveld 1
    zo 05-dec. 12:00Geel Wit '20 sv. 5Hoofddorp s.v. 106e klasseveld 1
    zo 05-dec. 13:00Geel Wit '20 sv. VR1WBSV VR13e klasseveld 2
    zo 05-dec. 14:30Geel Wit '20 sv. 1BSM sv 14e klasseveld 1
    wo 08-dec. 21:00Geel Wit '20 sv. VR1KDO sv VR11e klasseTetterodehal veld 1
    vr 10-dec. 19:00Geel Wit '20 sv. 35+1DSS 35+11e klasseTetterodehal veld 1
    vr 10-dec. 19:15Geel Wit '20 sv. VR2Counters (The) VR21e klasseSpaarnehal veld 1
    vr 10-dec. 19:50Geel Wit '20 sv. 35+2DSOV 35+11e klasseTetterodehal veld 1
    zo 12-dec. 11:00Geel Wit '20 sv. 2DSS 45e klasseveld 2
    zo 12-dec. 14:00Geel Wit '20 sv. 4Pancratius Rksv 66e klasseveld 2
    zo 12-dec. 14:00Geel Wit '20 sv. 3DSOV 45e klasseveld 1
  • Uitwedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlasseScheidsrechtersVeldDetails
    zo 26-sep. 11:00Hoofddorp s.v. 5Geel Wit '20 sv. 2regulier5e klasseS. (Sebas) van Waard (Assistent-scheidsrechter)veld 2
    zo 26-sep. 13:00Hillegom sv 6Geel Wit '20 sv. 3regulier5e klasseF.H. (Floor) v.d. Meij (Scheidsrechter)veld 1
    zo 26-sep. 14:00Schoten vv. 4Geel Wit '20 sv. 4regulier6e klasseveld 1
    do 30-sep. 20:00DSOV JO17-1Geel Wit '20 sv. JO17-1regulier1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)S. (Sander) Stromeier (Scheidsrechter)veld 2
    vr 01-okt. 19:30Counters (The) VR2Geel Wit '20 sv. VR2regulier1e klasseDe Koog veld 2
    za 02-okt. 08:30DSS JO9-8Geel Wit '20 sv. JO9-5regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 02-okt. 08:30DSS JO9-6Geel Wit '20 sv. JO9-3regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 02-okt. 08:30Alliance '22 sv. JO8-7Geel Wit '20 sv. JO8-4regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 02-okt. 08:30Spaarnwoude JO8-1JMGeel Wit '20 sv. JO8-3regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 02-okt. 08:30Koninklijke HFC JO10-7Geel Wit '20 sv. JO10-4regulier3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 5C
    za 02-okt. 09:30Olympia Haarlem JO9-1Geel Wit '20 sv. JO9-2regulier3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 02-okt. 10:00United sv/DAVO JO12-1Geel Wit '20 sv. JO12-1regulier1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 02-okt. 10:30Velsen Rkvv JO13-1Geel Wit '20 sv. JO13-2regulier3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 02-okt. 11:05Koninklijke HFC JO12-5Geel Wit '20 sv. JO12-2regulier2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 02-okt. 11:15Badhoevedorp sc. MO11-1Geel Wit '20 sv. MO11-2regulier2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1-Badhoevedorp
    za 02-okt. 11:30Pancratius Rksv JO13-2Geel Wit '20 sv. JO13-1regulierHoofdklasseveld 2-Pancratius
    za 02-okt. 11:30DSS JO10-6Geel Wit '20 sv. JO10-5regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 02-okt. 13:25Koninklijke HFC JO10-6Geel Wit '20 sv. JO10-3regulier2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 5C
    za 02-okt. 13:30DSS JO11-7Geel Wit '20 sv. JO11-2regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 5
    za 02-okt. 14:15Hoofddorp s.v. JO15-4Geel Wit '20 sv. JO15-1regulier2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 6
    za 02-okt. 14:50DIOS sv. JO17-1Geel Wit '20 sv. JO17-1regulier1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 02-okt. 15:00DIOS sv. JO16-4Geel Wit '20 sv. JO16-2regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1
    zo 03-okt. 11:30LSVV 45+1Geel Wit '20 sv. 45+1regulier1e klasseveld 2
    zo 03-okt. 12:50Koninklijke HFC 4Geel Wit '20 sv. 5regulier6e klasseveld 4
    zo 03-okt. 14:00Winkel VR2Geel Wit '20 sv. VR1regulier3e klasseR. (Ruilof) Linstra (Assistent-scheidsrechter), F (Frank) Buys (Scheidsrechter)A
    zo 03-okt. 14:30Eendracht '82 sc. 1Geel Wit '20 sv. 1regulier4e klasseM. (Mithat) YĆ¼cel (Scheidsrechter)16-veld 3 Eendracht/AC Adam/Parkstad/Nw West
    vr 08-okt. 20:00DSOV 35+1Geel Wit '20 sv. 35+1regulier1e klasseveld 1
    vr 08-okt. 21:30DSS 35+1Geel Wit '20 sv. 35+1regulier1e klasseveld 1
    za 09-okt. 08:30Hoofddorp s.v. JO9-3Geel Wit '20 sv. JO9-1regulier1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 8
    za 09-okt. 08:30DIOS sv. JO8-1Geel Wit '20 sv. JO8-1regulier1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1
    za 09-okt. 08:30Onze Gezellen JO12-4Geel Wit '20 sv. JO12-4regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2-Onze Gezellen
    za 09-okt. 08:30Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-1Geel Wit '20 sv. JO11-1regulier1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 09-okt. 08:30Bloemendaal JO10-6Geel Wit '20 sv. JO10-7regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2
    za 09-okt. 08:30Koninklijke HFC JO13-7Geel Wit '20 sv. JO13-3regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 09-okt. 08:30Koninklijke HFC MO11-1Geel Wit '20 sv. MO11-1regulier1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 6
    za 09-okt. 09:00Terrasvogels JO10-1Geel Wit '20 sv. JO10-3regulier2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 09-okt. 09:00Zandvoort s.v. JO10-2Geel Wit '20 sv. JO10-4regulier3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Veld 6
    za 09-okt. 09:00RODA '23 Rksv MO15-1Geel Wit '20 sv. MO15-1regulier2e klasseveld 5
    za 09-okt. 09:00VVH/Velserbroek JO9-1Geel Wit '20 sv. JO9-4regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 2-VVH/V'broek
    za 09-okt. 09:30DSS JO9-5Geel Wit '20 sv. JO9-2regulier3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 09-okt. 09:30DSS JO8-6Geel Wit '20 sv. JO8-6regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 09-okt. 10:00Overbos sv. JO12-2Geel Wit '20 sv. JO12-3regulier3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 09-okt. 10:50Koninklijke HFC JO10-2Geel Wit '20 sv. JO10-1regulierHoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 09-okt. 11:15DIOS sv. MO13-2Geel Wit '20 sv. MO13-1regulier4e klasseveld 2
    za 09-okt. 12:15RKAVIC JO17-2Geel Wit '20 sv. JO17-2regulier3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 09-okt. 13:40Alliance '22 sv. JO15-2Geel Wit '20 sv. JO15-1regulier2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1
    zo 10-okt. 11:30Haarlem-Kennemerland f.c. 2Geel Wit '20 sv. 2regulier5e klasseveld 1
    zo 10-okt. 14:30Hoofddorp s.v. 6Geel Wit '20 sv. 3regulier5e klasseveld 8
    zo 10-okt. 14:30Hoofddorp s.v. 9Geel Wit '20 sv. 4regulier6e klasseveld 3
    vr 15-okt. 19:15Purmerend VR1Geel Wit '20 sv. VR2regulier1e klasseMFSA De Beuk veld 2
    vr 15-okt. 19:15DSS 35+3Geel Wit '20 sv. 35+1regulier1e klasseTetterodehal veld 1
    vr 15-okt. 21:00Sekura 35+1Geel Wit '20 sv. 35+2regulier1e klasseFanny Blankers Koen veld 1
    za 16-okt. 10:00DSS JO13-3Geel Wit '20 sv. JO13-2regulier3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 1
    za 16-okt. 10:30Hillegom sv JO15-2Geel Wit '20 sv. JO15-2regulier3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 3
    za 16-okt. 10:30DEM (RKVV) JO17-2Geel Wit '20 sv. JO17-1regulier1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)veld 4
    za 16-okt. 13:00HBC JO16-2Geel Wit '20 sv. JO16-2regulier4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)F.A. (Frank) van Ree (Scheidsrechter)3
    za 16-okt. 13:45Jong Hercules 6Geel Wit '20 sv. 2regulier6e klasseveld 1-Beverwijk/Jong Hercules
    zo 17-okt. 11:00VVU Ardahanspor 45+1Geel Wit '20 sv. 45+1regulier1e klasseveld 1-VVU/Ar/DVSU
    zo 17-okt. 14:00Olympia Haarlem 1Geel Wit '20 sv. 1regulier4e klasseveld 1
    zo 17-okt. 14:15Alliance '22 sv. VR1Geel Wit '20 sv. VR1regulier3e klasseveld 2
    zo 17-okt. 14:30DIOS sv. 6Geel Wit '20 sv. 5regulier6e klasseveld 1