• Thuiswedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlasseScheidsrechterVeldDetails
    za 15-aug. 09:00Geel Wit O11-1DSS O11-1Oefenwedstrijdveld 2
    za 15-aug. 10:45Geel Wit O11-2DSS O11-3Oefenwedstrijdveld 2
    zo 16-aug. 13:00Geel Wit VR1HBC VR1Oefenwedstrijdveld 2
    wo 19-aug. 17:40Geel Wit O11-1Onze Gezellen O11-1Oefenwedstrijdveld 2
    za 22-aug. 09:30Geel Wit O11-1Bloemendaal O11-1Oefenwedstrijdveld 2
    za 29-aug. 11:00Geel Wit '20 sv. JO13-1Hillegom sv JO13-3bekerGroep 3veld 1
    za 29-aug. 12:30Geel Wit '20 sv. MO13-2SCW MO13-1bekerGroep 1veld 3
    za 29-aug. 12:30Geel Wit '20 sv. JO14-1Nieuwe Niedorp JO14-1bekerGroep 2veld 1
    za 29-aug. 12:30Geel Wit '20 sv. JO15-1SDW JO15-1bekerGroep 2veld 2
    za 29-aug. 14:00Geel Wit '20 sv. JO16-1Alliance '22 sv. JO16-2bekerGroep 2veld 1
    za 29-aug. 14:00Geel Wit '20 sv. 2UNO vv 3bekerGroep 2veld 2
    zo 30-aug. 11:00Geel Wit '20 sv. 2Schagen United 2bekerGroep 2veld 2
    zo 30-aug. 11:00Geel Wit '20 sv. 5IVV 3bekerGroep 3veld 1
    zo 30-aug. 14:00Geel Wit '20 sv. 4HBC 4bekerGroep 3veld 1
    wo 02-sep. 21:05Geel Wit '20 sv. VR3Hillegom sv VR2bekerGroep 2Onze Gezellenhal veld 1
    vr 04-sep. 20:10Geel Wit '20 sv. VR1Demi Sport VR1bekerGroep 2Tetterodehal veld 1
    za 05-sep. 11:00Geel Wit '20 sv. MO13-1Ouderkerk sv. MO13-2bekerGroep 1veld 2
    za 05-sep. 12:45Geel Wit '20 sv. JO14-2HBC JO14-3bekerGroep 3veld 2
    za 05-sep. 12:45Geel Wit '20 sv. JO15-2DSS JO15-2bekerGroep 3veld 1
    za 05-sep. 14:30Geel Wit '20 sv. JO16-3ODIN 59 JO16-2bekerGroep 3veld 1
    za 05-sep. 14:30Geel Wit '20 sv. JO16-2RCH JO16-1bekerGroep 3veld 2
    za 05-sep. 17:00Geel Wit '20 sv. VR1DSS VR2bekerGroep 2veld 2
    zo 06-sep. 11:00Geel Wit '20 sv. VR2Meern De VR1bekerGroep 3veld 2
    zo 06-sep. 11:00Geel Wit '20 sv. 45+1Parkstad SV 35+1bekerGroep 1veld 1
    zo 06-sep. 14:00Geel Wit '20 sv. 3Onze Gezellen 5bekerGroep 3veld 2
    zo 06-sep. 14:30Geel Wit '20 sv.SuccesbekerGroep 3veld 1
    za 12-sep. 11:00Geel Wit '20 sv. JO13-1RODA '23 Rksv JO13-4bekerGroep 3veld 1
    za 12-sep. 11:00Geel Wit '20 sv. MO13-2RKDES MO13-3bekerGroep 1veld 2
    za 12-sep. 12:30Geel Wit '20 sv. JO14-2VVH/Velserbroek JO14-1bekerGroep 3veld 2
    za 12-sep. 12:30Geel Wit '20 sv. JO15-1EDO hfc JO15-1bekerGroep 2veld 1
    za 12-sep. 14:30Geel Wit '20 sv. JO16-1BSM sv JO16-1bekerGroep 2veld 2
    za 12-sep. 14:30Geel Wit '20 sv. 2Beverwijk 3bekerGroep 2veld 1
    zo 13-sep. 10:00Geel Wit '20 sv. 45+1DSS 35+1bekerGroep 1veld 1
    zo 13-sep. 11:00Geel Wit '20 sv. VR2Schoten vv. VR1bekerGroep 3veld 2
    zo 13-sep. 12:00Geel Wit '20 sv. 5De Wherevogels 5bekerGroep 3veld 1
    zo 13-sep. 14:00Geel Wit '20 sv. 3Schoten vv. 4bekerGroep 3veld 2
    zo 13-sep. 14:30Geel Wit '20 sv.KGBbekerGroep 3veld 1
  • Uitwedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlasseScheidsrechtersVeldDetails
    za 29-aug. 08:30BFC MO13-3Geel Wit '20 sv. MO13-1bekerGroep 1veld 4
    za 29-aug. 10:45DEM (RKVV) JO14-3Geel Wit '20 sv. JO14-2bekerGroep 3veld 3
    za 29-aug. 13:30Beemster JO16-1Geel Wit '20 sv. JO16-2bekerGroep 3veld 2
    za 29-aug. 14:00Grasshoppers JO16-1Geel Wit '20 sv. JO16-3bekerGroep 3veld 1
    zo 30-aug. 08:30VVU Ardahanspor 35+1Geel Wit '20 sv. 45+1bekerGroep 1veld 2-DVSU
    zo 30-aug. 09:00ST Pancratius/Badhoevedorp JO15-3Geel Wit '20 sv. JO15-2bekerGroep 3veld 3-Pancratius
    zo 30-aug. 11:00Pancratius Rksv VR1Geel Wit '20 sv. VR2bekerGroep 3veld 3-Pancratius
    zo 30-aug. 12:00Olympia Haarlem 2Geel Wit '20 sv. 3bekerGroep 3veld 2
    zo 30-aug. 13:00Soest SO VR1Geel Wit '20 sv. VR1bekerGroep 2veld 1-SO Soest
    zo 30-aug. 14:00WBSVGeel Wit '20 sv.bekerGroep 3veld 1