• Smurfen/O7

  • Smurfen/O7 (lokaal)

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Heiliegers, CasTeamspeler

    Er zijn 100 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 feb. 10:00Hercules Zaandam sc 45+1 - Geel Wit '20 sv. 45+1Sportpark De Kuil
    25 feb. 12:00Zeeburgia avv VR1 - Geel Wit '20 sv. VR1Sportpark Middenmeer
    25 feb. 14:30Geel Wit '20 sv. 1 - DIO sv. 1Sportpark Geel Wit'20
    26 feb. 19:15IJmuiden vv. 35+4 - Geel Wit '20 sv. 35+2Zeewijk
    26 feb. 20:10Geel Wit '20 sv. 35+1 - APGS 35+1Dorpscentrum Spaarndam
    28 feb. 20:00Geel Wit '20 sv. VR1 - Triple ThreaT/Onside Futsal VR1Polderhuis, het
    28 feb. 22:00Geel Wit '20 sv. 1 - AZV (Amstelveen) 1Onze Gezellenhal
    1 mrt. 19:15Geel Wit '20 sv. VR2 - Wartburgia asv VR2Kennemer Sportcenter
    2 mrt. 08:30Alliance '22 sv. JO11-6 - Geel Wit '20 sv. JO11-5Sportpark Alliance'22
    2 mrt. 08:30Onze Gezellen JO10-5 - Geel Wit '20 sv. JO10-7Sportpark Vd Aart
    2 mrt. 08:30DSS JO9-3 - Geel Wit '20 sv. JO9-2Sportpark Pim Mulier
    2 mrt. 08:30Koninklijke HFC JO9-8 - Geel Wit '20 sv. JO9-7Sportpark Koninklijke HFC
    2 mrt. 08:35Koninklijke HFC JO13-4 - Geel Wit '20 sv. JO13-1Sportpark Koninklijke HFC
    2 mrt. 08:45Argon JO12-1JM - Geel Wit '20 sv. JO12-2Sportpark Argon
    2 mrt. 08:45ADO '20 JO9-5 - Geel Wit '20 sv. JO9-5Sportpark De Vlotter
    2 mrt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO12-3 - Terrasvogels JO12-1Sportpark Geel Wit'20
    2 mrt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO8-7 - SDW MO8-1Sportpark Geel Wit'20
    2 mrt. 09:00Geel Wit '20 sv. JO15-2 - SV Rood-Wit Zaanstad JO15-1Sportpark Geel Wit'20
    2 mrt. 09:00ODIN 59 JO11-5 - Geel Wit '20 sv. JO11-7Sportpark Assumburg-ODIN'59
    2 mrt. 09:00VSV JO8-2 - Geel Wit '20 sv. JO8-8Sportpark Hofgeest
    2 mrt. 09:30Olympia Haarlem JO9-1 - Geel Wit '20 sv. JO9-4Sportpark Nol Houtkamp
    2 mrt. 09:45Geel Wit '20 sv. JO12-6 - VVC fc JO12-4Sportpark Geel Wit'20
    2 mrt. 09:45Geel Wit '20 sv. JO11-2 - Hillegom sv JO11-1Sportpark Geel Wit'20
    2 mrt. 10:00Geel Wit '20 sv. JO9-6 - Schoten vv. JO9-1Sportpark Geel Wit'20
    2 mrt. 10:00BSM sv JO12-3 - Geel Wit '20 sv. JO12-4Sportpark 't Rottegat
    2 mrt. 10:00HBC JO8-2 - Geel Wit '20 sv. JO8-3Sportpark HBC
    2 mrt. 10:15SCPB'22 JO8-3 - Geel Wit '20 sv. JO8-2Sportpark Schuilhoeve
    2 mrt. 10:25Geel Wit '20 sv. JO8-6 - DSS JO8-3Sportpark Geel Wit'20
    2 mrt. 10:25Geel Wit '20 sv. JO8-5 - Hillegom sv JO8-4Sportpark Geel Wit'20
    2 mrt. 10:30VEW JO11-1 - Geel Wit '20 sv. JO11-3Sportpark Heemstede
  • Uitslagen

    Geen informatie