• Smurfen/O7

  • Smurfen/O7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ethier, ColinTeamspeler
    Ghurahoo, DuxTeamspeler

    Er zijn 70 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 mei. 19:00Geel Wit '20 sv. MO15-1 - SVIJ MO15-1Sportpark Zeewijk
    18 mei. 21:35Geel Wit '20 sv. VR1 - Exstudiantes Amsterdam VR1Onze Gezellenhal
    19 mei. 19:00Geel Wit '20 sv. JO16-1 - Bloemendaal JO16-2Sportpark Geel Wit'20
    20 mei. 22:00Zandvoort s.v. 35+1 - Geel Wit '20 sv. 35+1Korverhal/duintjesveld
    21 mei. 08:30ODIN 59 JO10-7 - Geel Wit '20 sv. JO10-5Sportpark Assumburg-ODIN'59
    21 mei. 08:30DSS, JO8-9JM - Geel Wit '20 sv. JO8-4Sportpark Pim Mulier
    21 mei. 09:00Geel Wit '20 sv. JO13-2 - NFC JO13-1Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 09:00Geel Wit '20 sv. JO12-1 - DSS JO12-2Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 09:00Geel Wit '20 sv. JO11-1 - Alliance '22 sv. JO11-1Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 09:00Geel Wit '20 sv. JO10-2 - Koninklijke HFC JO10-3Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 09:00Geel Wit '20 sv. JO10-4 - ODIN 59 JO10-4Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 09:00Geel Wit '20 sv. JO9-1 - DIOS sv. JO9-1Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 09:00IJmuiden vv. MO11-2 - Geel Wit '20 sv. MO11-2Sportpark Schoonenberg
    21 mei. 09:00Velsen Rkvv JO8-1 - Geel Wit '20 sv. JO8-2Sportpark Driehuis
    21 mei. 09:30DSS JO9-6 - Geel Wit '20 sv. JO9-6Sportpark Pim Mulier
    21 mei. 09:50Alliance '22 sv. JO11-2 - Geel Wit '20 sv. JO11-3Sportpark Alliance'22
    21 mei. 09:50Koninklijke HFC JO9-7 - Geel Wit '20 sv. JO9-2Sportpark Koninklijke HFC
    21 mei. 09:50HBC JO8-5 - Geel Wit '20 sv. JO8-7Sportpark HBC
    21 mei. 10:00BSM sv MO9-1 - Geel Wit '20 sv. JO9-5Sportpark 't Rottegat
    21 mei. 10:10Geel Wit '20 sv. JO8-1 - Onze Gezellen JO8-1Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 10:20Geel Wit '20 sv. JO9-3 - Zandvoort s.v. JO9-2Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 10:20Geel Wit '20 sv. JO9-4 - Velsen Rkvv JO9-2Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 10:30Koninklijke HFC JO13-2 - Geel Wit '20 sv. JO13-1Sportpark Koninklijke HFC
    21 mei. 10:40Geel Wit '20 sv. JO12-4 - Zandvoort s.v. JO12-2Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 10:40Geel Wit '20 sv. JO11-2 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-3Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 10:45Geel Wit '20 sv. JO13-3 - Alliance '22 sv. JO13-3Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 10:55Koninklijke HFC JO8-6 - Geel Wit '20 sv. JO8-5Sportpark Koninklijke HFC
    21 mei. 11:20Alliance '22 sv. JO10-2 - Geel Wit '20 sv. JO10-3Sportpark Alliance'22
    21 mei. 11:30Geel Wit '20 sv. JO10-6 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO10-5Sportpark Geel Wit'20
    21 mei. 11:30Geel Wit '20 sv. JO8-3 - Bloemendaal JO8-3Sportpark Geel Wit'20
  • Uitslagen

    Geen informatie