• Wedstrijd uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagCompetitienaamDetails
    zo 04-dec.Oosthuizen 1Geel Wit '20 sv. 14 - 20512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
    zo 04-dec.Geel Wit '20 sv. 2Onze Gezellen 44 - 20519 Mannen Zondag reserve
    zo 04-dec.Geel Wit '20 sv. 3DSS 36 - 00519 Mannen Zondag reserve
    zo 04-dec.Hoofddorp s.v. 45+1Geel Wit '20 sv. 45+13 - 30595 Mannen 45+ Zondag
    zo 04-dec.Geel Wit '20 sv. VR1HBC VR24 - 2515 Vrouwen Zondag (najaar)
    za 03-dec.Terrasvogels 3Geel Wit '20 sv. 23 - 00214 Mannen Zaterdag reserve
    za 03-dec.Onze Gezellen JO17-3Geel Wit '20 sv. JO17-10 - 50383 Onder 17 (2e fase)
    za 03-dec.Geel Wit '20 sv. JO17-2Zandvoort s.v. JO17-10 - 110383 Onder 17 (2e fase)
    za 03-dec.Alliance '22 sv. JO16-1Geel Wit '20 sv. JO16-12 - 00385 Onder 16 (2e fase)
    za 03-dec.Alliance '22 sv. JO15-2Geel Wit '20 sv. JO15-11 - 20387 Onder 15 (2e fase)
    za 03-dec.Kon. HFC JO14-2JMGeel Wit '20 sv. JO14-15 - 00362 Onder 14 (2e fase A-cat)
    za 03-dec.SV Rood-Wit Zaanstad JO14-1Geel Wit '20 sv. JO14-25 - 40390 Onder 14 (2e fase)
    za 03-dec.Olympia Haarlem JO13-1Geel Wit '20 sv. JO13-15 - 30393 Onder 13 (2e fase)
    za 03-dec.Geel Wit '20 sv. JO13-2Hoofddorp s.v. JO13-51 - 30393 Onder 13 (2e fase)
    za 03-dec.DSS JO13-5Geel Wit '20 sv. JO13-30 - 20393 Onder 13 (2e fase)
    za 03-dec.Koninklijke HFC JO12-4Geel Wit '20 sv. JO12-17 - 30331 Onder 12 (2e fase)
    za 03-dec.Geel Wit '20 sv. JO12-2Velsen Rkvv JO12-35 - 50331 Onder 12 (2e fase)
    za 03-dec.Geel Wit '20 sv. JO11-1BSM sv JO11-14 - 20269 Onder 11 (2e fase)
    za 03-dec.vv Zwanenburg JO11-2Geel Wit '20 sv. JO11-23 - 40269 Onder 11 (2e fase)
    za 03-dec.Geel Wit '20 sv. JO11-3Foresters JO11-27 - 30269 Onder 11 (2e fase)
    za 03-dec.Geel Wit '20 sv. JO11-4DSS JO11-55 - 50269 Onder 11 (2e fase)
    za 03-dec.Vogelenzang sv. JO11-1Geel Wit '20 sv. JO11-50 - 70269 Onder 11 (2e fase)
    za 03-dec.Hillegom sv MO13-1Geel Wit '20 sv. MO13-11 - 1309 MO13 (2e fase)
    za 03-dec.Geel Wit MO13-2 (9-tal)Argon MO13-1 (9-tal)3 - 5309 MO13 (2e fase)
    vr 02-dec.SCPB'22 35+1Geel Wit '20 sv. 35+10 - 10295 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (najaar)
    vr 02-dec.Geel Wit '20 sv. 35+1Spaarnwoude sv. 35+22 - 00295 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (najaar)
    vr 02-dec.vv Zwanenburg 35+1Geel Wit '20 sv. 35+12 - 20295 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (najaar)
    vr 02-dec.Geel Wit '20 sv. 35+1ZVS/De Stal 35+24 - 21296 Mannen 35+ Zaal
    wo 30-nov.Geel Wit '20 sv. JO14-1ODIN 59 JO14-13 - 00362 Onder 14 (2e fase A-cat)
    wo 30-nov.HBC MO11-1Geel Wit '20 sv. JO11-67 - 20269 Onder 11 (2e fase)
    ma 28-nov.Zaalvoetbal Onze Gezellen 35+2Geel Wit '20 sv. 35+24 - 31296 Mannen 35+ Zaal