• Wedstrijd uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagCompetitienaamDetails
    za 12-dec.Geel Wit '20 sv. JO16-1Vitesse 22 JO16-10233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 12-dec.Geel Wit '20 sv. JO16-2ADO '20 JO16-10233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 12-dec.HBC JO16-1Geel Wit '20 sv. JO16-30233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 12-dec.Bloemendaal JO15-3Geel Wit '20 sv. JO15-10245 Onder 15 (najaarsreeks)
    za 12-dec.Overbos sv. JO15-4Geel Wit '20 sv. JO15-20245 Onder 15 (najaarsreeks)
    za 12-dec.Geel Wit '20 sv. JO14-1ZSGOWMS JO14-10243 Onder 14 (najaarsreeks)
    za 12-dec.Abcoude fc JO14-2Geel Wit '20 sv. JO14-20243 Onder 14 (najaarsreeks)
    za 12-dec.Geel Wit '20 sv. MO13-1RKDES MO13-2245 Meiden Onder 13 8x8 (najaarsreeks)
    za 12-dec.Sloterdijk avv. MO13-1Geel Wit '20 sv. MO13-2245 Meiden Onder 13 8x8 (najaarsreeks)
    za 05-dec.Geel Wit '20 sv. JO16-1Kolping Boys JO16-30233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 05-dec.DSK JO16-1Geel Wit '20 sv. JO16-20233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 05-dec.RCH JO16-2Geel Wit '20 sv. JO16-30233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 05-dec.Geel Wit '20 sv. JO15-1Sporting Krommenie JO15-20245 Onder 15 (najaarsreeks)
    za 05-dec.Geel Wit '20 sv. JO15-2Argon JO15-10245 Onder 15 (najaarsreeks)
    za 05-dec.DWS afc JO14-2Geel Wit '20 sv. JO14-10243 Onder 14 (najaarsreeks)
    za 05-dec.VVC fc JO14-2Geel Wit '20 sv. JO14-20243 Onder 14 (najaarsreeks)
    za 05-dec.Overbos sv. MO13-3Geel Wit '20 sv. MO13-1245 Meiden Onder 13 8x8 (najaarsreeks)
    za 05-dec.Geel Wit '20 sv. MO13-2ZCFC MO13-1245 Meiden Onder 13 8x8 (najaarsreeks)
    za 28-nov.Stormvogels ijvv JO16-1Geel Wit '20 sv. JO16-10233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 28-nov.Geel Wit '20 sv. JO16-2Castricum FC JO16-20233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 28-nov.Geel Wit '20 sv. JO16-3Koninklijke HFC JO16-10233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 28-nov.Hillegom sv JO15-2Geel Wit '20 sv. JO15-10245 Onder 15 (najaarsreeks)
    za 28-nov.HBC JO15-3Geel Wit '20 sv. JO15-20245 Onder 15 (najaarsreeks)
    za 28-nov.Geel Wit '20 sv. JO14-1Zandvoort s.v. JO14-10243 Onder 14 (najaarsreeks)
    za 28-nov.Geel Wit '20 sv. JO14-2UNO vv JO14-20243 Onder 14 (najaarsreeks)
    za 28-nov.SDW MO13-2Geel Wit '20 sv. MO13-1245 Meiden Onder 13 8x8 (najaarsreeks)
    za 28-nov.Geel Wit '20 sv. MO13-2SDOB MO13-2245 Meiden Onder 13 8x8 (najaarsreeks)
    vr 27-nov.Geel Wit '20 sv. 35+1Velsen Rkvv 35+40295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)
    vr 27-nov.Haarlem-Kennemerland f.c. 35+1Geel Wit '20 sv. 35+10295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)
    vr 27-nov.Geel Wit '20 sv. 35+1DSS 35+30295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)
    vr 27-nov.Wartburgia asv VR6Geel Wit '20 sv. VR3B6620 Vrouwen Zaal beker recreatie 2e ronde
    wo 25-nov.Geel Wit '20 sv. VR1Wartburgia asv VR7B6620 Vrouwen Zaal beker recreatie 2e ronde
    ma 23-nov.ZVS/De Stal VE1Geel Wit '20 sv. VE1B6210 Veteranen Zaal beker 1e ronde
    ma 23-nov.Indri Vloeren VE1Geel Wit '20 sv. VE2B6210 Veteranen Zaal beker 1e ronde
    za 21-nov.Geel Wit '20 sv. JO16-1Nieuw Sloten sv JO16-10233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 21-nov.Geel Wit '20 sv. JO16-2KFC JO16-30233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 21-nov.Zandvoort s.v. JO16-2Geel Wit '20 sv. JO16-30233 Onder 16 (najaarsreeks)
    za 21-nov.Geel Wit '20 sv. JO15-1FC Aalsmeer JO15-20245 Onder 15 (najaarsreeks)
    za 21-nov.Geel Wit '20 sv. JO15-2FC Aalsmeer JO15-30245 Onder 15 (najaarsreeks)
    za 21-nov.Geel Wit '20 sv. JO14-1BSM sv JO14-10243 Onder 14 (najaarsreeks)