• Algemeen Bestuur

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter Jacques Heeremans   voorzitter@geel-wit.nl
    Secretaris Erwin van Lent 023-5400114 secretaris@geel-wit.nl
    Penningmeester Paul Boelé 06-51819072 penningmeester@geel-wit.nl
    Voorzitter Jeugdcommissie Lennert Böhmer 06-22637972  voorzitterjeugd@geel-wit.nl
    Voorzitter Kantinecommissie Roy Vernout 06-29058183  
    Algemeen lid voetbalzaken Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl
    Wedstrijdsecretaris Mark van der Klugt 06-11014363 mamimime@quicknet.nl
    Onderhoud en Beheer Sander Stromeier 06-21222625 stromeier@upcmail.nl
    Adviseur hoofdbestuur Koos Goes    
  • Jeugdcommissie

    Functie Naam Telefoon Email
    Voorzitter Jeugdcommissie Lennert Böhmer 06-22637972  voorzitterjeugd@geel-wit.nl
    Smurfen + O8 coördinator Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl 
    Onder 9 coördinator Danielle Swagerman 06-22770089 danielle.swagerman@hotmail.com
    Onder 10 coördinator Patrick Coopmans 06-24770013 patrickcoopmans@outlook.com
    Onder 11 coördinator Sytse Goverts 06-48013448 stgoverts@gmail.com
    Onder 12 coördinator Christiaan Leerlooijer 06-55166488 cleerlooijer@gmail.com
    Onder 14 coördinator Jan van der Zwet 06-29299408 janvanderzwet@gmail.com
    Onder 15 coördinator Barbra de Wit 06-48013448 barbradewit@yahoo.com
    Onder 16 coördinator Sabina Thoolen VACANT sabina_thoolen@hotmail.com
    Coördinator Meisjesvoetbal VACANT/ A.I. Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl 
    Hoofd Jeugd Opleiding Sjoerd Hamann 06-41898883 hjo@geel-wit.nl
     
     
  • Trainers Jeugd

    Team(s) Trainer Telefoon Email
    Smurfen Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl
    Keepers Jan van der Peet 06-42899074 j.peet2@chello.nl
    O8-1 tm 4 Arjan Wijnands 06-81403321  
    O9-1/ 09-2 Paul Groeneveld/ Arjan Wijnands 06-28556851 paulgroeneveld@mac.com
    010-1 tm 3 Paul Leuverman 06-41591935  
    O11-1/ O11-2 Michiel Rodenstein/ Remco Heida 06-83237731 michielrodenstein@hotmail.com
    O12-1 Thijs Suttendorp/ Gabriel 06-36344294  
    O12-2 tm 4 Jaoud Aghzenay 06-34685843  
    O13-1 Pieter Vuijst 06-47161704  
    O14-1 Vacature    
    O14-2 Jaimy Meijerse 06-43700651  
    O15-1 Erwin van Lent 06-10714175 vanlent@planet.nl
    O16-1 Domingo Tomasouw 06-52041039 domingotomasouw@gmail.com
    O16-2 Bart van de Welle 06-50604030  
    O16-3 Arthur Raphet Meeng/ Simon 06-18306092  
    MO11/13 Maren Bosse 06-81468362  
  • Trainers - Aanvoerders Senioren

    Team(s) Trainer - Aanvoerder Telefoon Email
    Zaterdag 2 Roy Vernout 06-29058183  
    Zondag 1 Radjin de Haan 06-38406212  
    Zondag  Jeevan de Haan 06-15237886  
    Verzorger Zondag 1 John de Haas 06-26930044 john_de_haas@hotmail.com
    Zondag 2 Tom Zuidberg 06-43669250  
    Zondag 3 Jochem Bouman 06-37425579  
    Zondag 4 Thijmen Zoodsma 06-12513232  
    Zondag 5 Richard Boelé 06-13544643  
    Veteranen 1 Frank Speelman 06-22918368  
    Dames 1 Wouter van Baekel 06-15953869  
  • Overig

    Activiteit Contacpersoon Telefoon Email
    Ledenadministratie Rob van Gemert   Ledenadministratie@geel-wit.nl
    Toernooi commissie Anthony Knol 06-40611991 anthonyknol@hotmail.com
    Toernooien Leendert Schoenmaker 06-23649629 Toernooicommissie@geel-wit.nl
    Sponsor activiteiten Cor Luk 06-44164179 info@geel-wit.nl
    Klaverjasvereniging Jan Valbracht 023-5373946  
    Vertrouwenspersoon Ellen Wabeke   Ewabeke@hotmail.com
    Website Beheer Stephan Marciniak 06-22700946 support@geel-wit.nl