• Algemeen Bestuur

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter Jacques Heeremans   voorzitter@geel-wit.nl
    Secretaris Erwin van Lent 06-10714175 secretaris@geel-wit.nl
    Penningmeester Paul Boelé 06-51819072 penningmeester@geel-wit.nl
    Voorzitter Jeugdcommissie Lennert Böhmer 06-22637972  voorzitterjeugd@geel-wit.nl
    Voorzitter Kantinecommissie Tom Zuidberg 06-43669250 kantine@geel-wit.nl
    Voorzitter Kantinecommissie Anthony Knol 06-40611991 kantine@geel-wit.nl
    Wedstrijdsecretaris Jeugd Mitchi Braakhuis 06-10362351 mitchi@braakhuis.net
    Wedstrijdsecretaris Senioren Mark van der Klugt 06-11014363 mamimime@quicknet.nl
    Zaalvoetbal Rianne de Jong 06-19506260  
    Onderhoud en Beheer Sander Stromeier 06-21222625  sander.stromeier@gmail.com
    Adviseur hoofdbestuur Koos Goes    
           
  • Jeugdcommissie

    Functie Naam Telefoon Email
    Voorzitter Jeugdcommissie Lennert Böhmer 06-22637972  voorzitterjeugd@geel-wit.nl
    Smurfen coördinator(4-6jr) Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl 
    Onder 8 coördinator selectie Robbert Nieuwenhuijs 06-14540493 robbertnieuwenhuijs@gmail.com
    Onder 8 coördinator breedte Ilja Bronkhorst - Kraaijer 06-10655550 iljak@upcmail.nl
    Onder 9 coördinator selectie Jaime ter Linden 06-26700893 jaimeterlinden@gmail.com
    Onder 9 coördinator breedte Paul Krab 06-29042955 paul@dopper.nl
    Onder 10 coördinator Stephan Kockelkoren 06-21813748 stephan@kockelkoren.net
    Onder 11 coördinator Tim Klinkenberg 06-13559322 timklink22@gmail.com
    Onder 12 coördinator Danielle Swagerman 06-22770089 danielle.swagerman@hotmail.com
    Onder 13 coördinator Jeroen de Haas 06-641188099 jeroendehaas11@gmail.com
    Onder 14 coördinator Sytse Goverts 06-48013448 stgoverts@gmail.com
    Onder 15/16 coördinator Christiaan Leerlooijer 06-42131332 cleerlooijer@gmail.com
    Onder 17/18 coördinator Vacature    
    Onder 19 coördinator Lennert Böhmer 06-22637972  voorzitterjeugd@geel-wit.nl
    Coördinator Meisjesvoetbal Joeri Kaan 06-10731597 joerikaan@gmail.com
    HJO selectie O8 tm O10 Paul Groeneveld 06-28556851 paulgroeneveld@mac.com
    HJO - O8 tm O16 Duncan Muskiet 06-30320648 d.muskiet@quicknet.nl
    HJO - O17 tm O19 Sjoerd Hamann   hjo@geel-wit.nl
  • Trainers Jeugd

    Team Trainer Telefoon Email
    Smurfen/ O7 Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl
    Keepers Jan van der Peet 06-42899074 j.peet2@chello.nl
    O8-1/2 sel. Karim Chebti 06-34581842  
    O8-3tm7 Zie coordinator    
    O9-1/2 sel. Remco Heida 06-53452678  
    O9-3tm5 Zie coordinator    
    010-1/2 sel. Patrick Coopmans 06-24770013 patrickcoopmans@outlook.com
    O10-3tm7 Zie coordinator    
    O11-1/2 sel. Guan Streefkerk 06-83245713  
    O11-3tm6 Zie coordinator    
    O12-1 Roy Gomes 06-24869509  
    O12-2 Zie coordinator    
    O13-1 Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl
    O13-2 Jorrit Mulder 06-40004028  
    O14-1 Paul Leuverman 06-41591935  
    O14-2 Maaike Koelemij 06-24876681  
    O14-3 Marcel Kroon 06-12613713  
    O15-1 Cédric Girault 06-39490443  
    O15-2 Yannick Strijbis 06-45744361  
    O16-1 Wilbert van Duin 06-11364665  
    O17/8-1 Michiel Rodenstein 06-83237731  
    O19-1 Domingo Tomasouw 06-52041039 domingotomasouw@gmail.com
    MO13-1 Bart van der Meer 06-81202236  
    MO15-1 Bob Groen 06-57661736  
  • Trainers - Aanvoerders Senioren

    Team(s) Trainer - Aanvoerder Telefoon Email
    Zondag 1 Rolph Blom 06-22103154  
    Zondag 2 Thijmen Zoodsma 06-12513232  
    Zondag 3 Richard Boelé 06-13544643  
    Zaterdag 18+ 7x7 Roy Vernout 06-29058183  
    Veteranen 45+ Frank Speelman 06-22918368  
    Aanvoeder 45+ Toni Melonie 06-10483783  
    Dames 1 Erwin Smit 06-14785983  
  • Overig

    Activiteit Contactpersoon Telefoon Email
    Ledenadministratie Rob van Gemert   Ledenadministratie@geel-wit.nl
    Toernooi commissie Anthony Knol 06-40611991 anthonyknol@hotmail.com
    Toernooien Leendert Schoenmaker 06-23649629 Toernooicommissie@geel-wit.nl
    Evenementen commissie Tim Klinkenberg 06-13559322 timklink22@gmail.com
    Sponsor activiteiten Paul Rijkse 06-57272895 sponsorcommissie@geel-wit.nl
    Vertrouwenspersoon Ellen Wabeke   Ewabeke@hotmail.com
    Website Beheer     webdevelopment@geel-wit.nl
    Kleding coordinator Monique Groeneveld 06-22127006 groeneveldcuppe@hotmail.com
    Scheidsrechters coordinator Jan van der Zwet 06-29299408 janvanderzwet@gmail.com