• Algemeen Bestuur

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter Jacques Heeremans   voorzitter@geel-wit.nl
    Secretaris Erwin van Lent 06-10714175 secretaris@geel-wit.nl
    Penningmeester Paul Boelé 06-51819072 penningmeester@geel-wit.nl
    Voorzitter Jeugdcommissie Lennert Böhmer 06-22637972  voorzitterjeugd@geel-wit.nl
    Voorzitter Kantinecommissie Ruud Dijkman 06-53322441  
    Algemeen lid voetbalzaken Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl
    Wedstrijdsecretaris Mark van der Klugt 06-11014363 mamimime@quicknet.nl
    Onderhoud en Beheer Sander Stromeier 06-21222625 sander.stromeier@gmail.com
    Adviseur hoofdbestuur Koos Goes    
  • Jeugdcommissie

    Functie Naam Telefoon Email
    Voorzitter Jeugdcommissie Lennert Böhmer 06-22637972  voorzitterjeugd@geel-wit.nl
    Smurfen coördinator Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl 
    Onder 8 coördinator Kamiel de Leur 06-27174706 kamieldeleur@gmail.com
    Onder 9 coördinator Tim Klinkenberg 06-13559322 timklink22@gmail.com
    Onder 10 coördinator Danielle Swagerman 06-22770089 danielle.swagerman@hotmail.com
    Onder 11/12 coördinator Sytse Goverts 06-48013448 stgoverts@gmail.com
    Onder 13 coördinator Christiaan Leerlooijer 06-42131332 cleerlooijer@gmail.com
    Onder 15 coördinator Jan van der Zwet 06-29299408 janvanderzwet@gmail.com
    Onder 16 coördinator Barbra de Wit 06-55166488 barbradewit@yahoo.com
    Onder 17 coördinator Lennert Böhmer 06-22637972  voorzitterjeugd@geel-wit.nl
    Coördinator Meisjesvoetbal Peter Derk Wekx 06-55397427 pdw134@hotmail.com
    Hoofd Jeugd Opleiding Sjoerd Hamann   hjo@geel-wit.nl
  • Trainers Jeugd

    Team(s) Trainer Telefoon Email
    Smurfen Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl
    Keepers Jan van der Peet 06-42899074 j.peet2@chello.nl
    O8-1/2 Guido de Graaf Bierbrauwer 06-24660441  
    O8-3tm7 Zie coordinator    
    O9-1/2 Arjan Wijnands 06-81403321  
    O9-3tm5 Zie coordinator    
    010-1/2 Paul Groeneveld 06-28556851 paulgroeneveld@mac.com
    O10-3tm7 Zie coordinator    
    O11-1 Michiel Rodenstein/ Remco Heida 06-83237731 michielrodenstein@hotmail.com
    O11-2 Zie coordinator    
    O12-1 Cédric Girault 06-39490443  
    O12-2 tm 4 Jaoud Afghzenay 06-34685843  
    O13-1 Thijs Suttendorp/ Gabriel 06-36344294  
    O15-1 Jamie Meijerse 06-43700651  
    O15-2 Zie coordinator    
    O16-1 Paul Leuverman 06-41591935  
    O16-2 Zie coordinator    
    O17-1 Domingo Tomasouw 06-52041039 domingotomasouw@gmail.com
    O17-2 Jamie Meijerse 06-43700651  
    MO11/13 Zie coordinator    
    MO15-1 Maren Bosse 06-81468362  
  • Trainers - Aanvoerders Senioren

    Team(s) Trainer - Aanvoerder Telefoon Email
    Zaterdag 2 Roy Vernout 06-29058183  
    Zondag 1 Radjin de Haan 06-38406212  
    Zondag  Jeevan de Haan 06-15237886  
    Zondag 2 Jochem Bouman 06-37425579  
    Zondag 3 Laurence de Regt 06-37430768  
    Zondag 4 Thijmen Zoodsma 06-12513232  
    Zondag 5 Richard Boelé 06-13544643  
    Veteranen 45+ Frank Speelman 06-22918368  
    Dames 1 Wouter van Baekel 06-15953869  
  • Overig

    Activiteit Contacpersoon Telefoon Email
    Ledenadministratie Rob van Gemert   Ledenadministratie@geel-wit.nl
    Toernooi commissie Anthony Knol 06-40611991 anthonyknol@hotmail.com
    Toernooien Leendert Schoenmaker 06-23649629 Toernooicommissie@geel-wit.nl
    Sponsor activiteiten Paul Rijkse 06-57272895 sponsorcommissie@geel-wit.nl
    Klaverjasvereniging Jan Valbracht 023-5373946  
    Vertrouwenspersoon Ellen Wabeke   Ewabeke@hotmail.com
    Website Beheer     support@geel-wit.nl