• Algemeen Bestuur

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Voorzitter Jacques Heeremans   voorzitter@geel-wit.nl
    Secretaris Erwin van Lent 023-5400114 secretaris@geel-wit.nl
    Penningmeester Paul Boelé 06-51819072 penningmeester@geel-wit.nl
    Voorzitter Jeugdcommissie Lennert Böhmer 06-22637972  voorzitterjeugd@geel-wit.nl
    Algemeen lid voetbalzaken Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl
    Wedstrijdsecretaris Mark van der Klugt 06-11014363 mamimime@quicknet.nl
    Onderhoud en Beheer John de Haas 06-26930044 john_de_haas@hotmail.com
    Adviseur hoofdbestuur Koos Goes    
  • Jeugdcommissie

    Functie Naam Telefoon Email
    Voorzitter Jeugdcommissie Lennert Böhmer 06-22637972  voorzitterjeugd@geel-wit.nl
    Smurfen + O8/9 coördinator Niels van der Burg 06-36120275 niels.van.der.burg@chello.nl 
    Onder 10 coördinator Sytse Goverts 06-48013448 stgoverts@gmail.com
    Onder 11 coördinator Christiaan Leerlooijer 06-42131332 cleerlooijer@gmail.com
    O12 en O14 coördinator Barbra de Wit 06-55166488 barbradewit@yahoo.com
    O13 coördinator Jan van der Zwet 06-29299408 janvanderzwet@gmail.com
    O15 coördinator Sabina Thoolen 06-34417847 sabina_thoolen@hotmail.com
    O16/17 coördinator VACANT VACANT info@geel-wit.nl
    Coördinator Meisjesvoetbal Demi Malepaard 06-51028329 demimalepaard@msn.com
    HJO Bovenbouw (O13+) Radjin de Haan 06-38406212  
    HJO Onderbouw (tm O12) Mike van de Ban 06-57293675  
    *HJO = Hoofd Jeugd Opleiding      
  • Trainers Jeugd

    Team(s) Trainer Telefoon Email
    Smurfen Mike van den Ban 06-57293675  
    Keepers Jan van der Peet 06-42899074 j.peet2@chello.nl
    O8-1/ 08-2 Paul Groeneveld/ Assistent 06-28556851 paulgroeneveld@mac.com
    08-3/ 08-4/ 08-5 Mike van den Ban + 3JT-ers 06-57293675  
    09-1 tm 09-5 Ricardo/Floris/Siebe/ Matthijs 06-83216966  
    O10-1/ O10-2 Michiel Rodenstein/ Remco Heida 06-83237731 michielrodenstein@hotmail.com
    O10-3 tm O10-7 Mike van den Ban + 4JT-ers 06-57293675  
    O11-1/ O11-2 Paul Leuverman/ Steef/ Rens  06-41591935  
    O11-3/ O11-4 Simon van Leeuwen/ Kaya/ Lucas 06-29187319  
    O12-1/ O12-2 Simon van Leeuwen/ Kaya/ Lucas 06-29187319  
    MO13-1 Demi Malepaard/ Evelyn 06-51028329 demimalepaard@msn.com
    O13-1 Remco Strijbis 06-46330980 r.strijbis@telfort.nl
    O13-2 Jaimy Meijerse 06-43700651  
    O14-1 Erwin van Lent 06-10714175 vanlent@planet.nl
    O14-2 Danny Visser 06-38351886  
    O15-1 Domingo Tomasouw 06-52041039 domingotomasouw@gmail.com
    O15-2 Pieter Vuijst 06-47161704  
    O15-3 Arthur Raphet Meeng/ Simon 06-18306092  
    O17-1 Jaimy Meijerse 06-43700651  
    O17-2 Theo Rutten 06-53614506 w.smith90@upcmail.nl
  • Trainers Senioren

    Team(s) Trainer Telefoon Email
    Zondag 1 Radjin/ Jeevan de Haan 06-14797179      
    Verzorger Zondag 1 John de Haas 06-26930044 john_de_haas@hotmail.com
    Zondag 2 Milko Roodnat 06-42154171 milkoroodnat@gmail.com
    Zondag 3 Ed Keur 06-52613936 ek-trainer@hotmail.com
    Zondag 4 Richard Boelé 06-13544643  
    Zondag 5 Jochem Bouman 06-37425579  
    Veteranen 1 Frank Speelman 06-22918368  
    Dames 1 Wouter van Baekel 06-15953869  
    Zaterdag 1 Cees Nuyens 06-23485154  
  • Teamleiders (2019/2020)

    Teams Teamleider Telefoon Email
    Zondag 1 Radjin de Haan 06-40611991  
    Zondag 2 Milko Roodnat 06-42154171 milkoroodnat@gmail.com
    Zondag 3 Ed Keur 06-52613936  
    Zondag 4 Richard Boelé 06-13544643  
    Zondag 5 Jochem Bouman 06-37425579  
    Veteranen 1 Frank Speelman 06-22918368  
    Dames 1 Wouter van Baekel 06-15953869  
    O19-1 ZO Thijmen Zootsma 06-12513232  
    O17-1 Jamie Meijerse 06-43700651  
    O17-2 Theo Rutten 06-53614506  
    O15-1 Marco Streefkerk 06-29104385  
    O15-2 Bart van de Welle 06-50604030  
    O15-3 Arthur Raphet Meeng 06-18306092  
    O14-1 Erwin van Lent 06-10714175  
    O14-2 n.n.b.    
    O13-1 Remco Strijbis 06-46330980  
    O13-2 Rene Meijer 06-17381838  
    O12-1 Patrizio Salvadori 06-42098167  
    O12-2 n.n.b.    
    O11-1 Paul Leuverman 06-41591935  
    O11-2 Christiaan Leerlooijer 06-42131332 cleerlooijer@gmail.com
    O11-3 n.n.b.    
    O11-4 n.n.b.    
    MO13-1 Demi Malepaard 06-51028329  
    O10-1 Michiel Rodenstein 06-83237731  
    O10-2 Remco Heida 06-53452678  
    O10-3 Sytse Goverts 06-48013448 stgoverts@gmail.com
    O10-4 Dave Timmerman 06-141183506  
    O10-5 n.n.b.    
    O10-6 Peter Derk Wekx 06-55397427  
    O10-7 n.n.b.    
    O9-1 Ricardo Weller Abreu 06-83216966 ricasan69@gmail.com
    O9-2 n.n.b.    
    O9-3 n.n.b.    
    O9-4 n.n.b.    
    MO9-1 (O9-5) n.n.b.    
    O8-1 Paul Groeneveld 06-28556851  
    O8-2 n.n.b.    
    O8-3 n.n.b.    
    O8-4 n.n.b.    
    O8-5 n.n.b.    
  • Overig

    Activiteit Contacpersoon Telefoon Email
    Ledenadministratie Karin Sweering/ Rob Guedberssen 06-42106744  Ledenadministratie@geel-wit.nl
    Toernooi commissie Anthony Knol 06-40611991 anthonyknol@hotmail.com
    Toernooien Leendert Schoenmaker 06-23649629 Toernooicommissie@geel-wit.nl
    Sponsor activiteiten Cor Luk 06-44164179 info@geel-wit.nl
    Klaverjasvereniging Jan Valbracht 023-5373946  
    Vertrouwenspersoon Ellen Wabeke   Ewabeke@hotmail.com
    Website Beheer Stephan Marciniak 06-22700946 support@geel-wit.nl